Δημοσκοπήσεις Ψηφοφορίες για διάφορα ζητήματα.

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Ειδήσεις > Δημοσκοπήσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιο World of Warcraft προτιμάτε ?
World of Warcraft Classic 67 32,84%
World of Warcraft TBC 48 23,53%
World of Warcraft WoTLK 46 22,55%
Το cataclysm θα είναι το καλύτερο ! 43 21,08%
Ψήφισαν: 204. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Ποιο World of Warcraft προτιμάτε ?
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 21-05-12, 06:52   #81
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη BurnToHell

Burntohell

EN-Arathor (PvE)
BurnToHell is on a distinguished road
Προεπιλογή

παιδια εγω δεν ξερω ουτε TBC ουτε το vanilla ισα ισα προλαβα το Wotlk οταν ξεκινησα ... και απο οτι καταλαβα επρεπε να αρχισω νωριτερα .... (σορι για την ορθ μ )
Νέα Μηνύματα 21-05-12, 13:59   #82
Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Cytheria

Cytheria
των Astra

EN-Bladefist (PvP)
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Cytheria is on a distinguished road
Προεπιλογή

Η σειρά που τα βάζω είναι η εξής:

1: Vanilla: Άμα ήσουνα σε καλο guild και έκανες raids θα καταλάβαινες τι πάει να πει guild raids, όσο αφορά το PvP, το ranking system απλά σε ανάγκαζε να λιώνεις άμα ήθελες ένα υψηλό rank.(Ήμουνα τυχερός (ή άτυχος) και έκανα και τα 2)
2: WotLK: Το βάζω δεύτερο γιατί δεν μου έδωσε την ίδια ικανοποίηση με το vanilla, παρολαυτά το θεωρώ από τα καλύτερα expansions γιατί ήτανε αρκετά ισορροπημένο, είχε guild raids, hc dungeons, daily quests, pvP, ειδικά τα end game raids ήτανε από τα πιο προσεγμένα και τα fights ήτανε και εθιστικά και δύσκολα.
3: Cataclysm: Αντιγραφή από το WotLK αλλα κατά πολύ χειρότερη, το PvP παρέμεινε το ίδιο, τα hc dungeons στην αρχή ήτανε πολύ δύσκολα σε σχέση με τα αρχικά του WotLK, τα tactics στο end game raiding ήτανε πιο δύσκολο σε σχέση με τα raids του WotLK(για αυτό και η Blizzard τα νέρφαρε), στο μονο πράγμα που θεωρώ το cataclysm ανώτερο από το WotLK είναι τα daily quests, τα daily στο cata είναι πιο οργανωμένα και έτσι απλά πας σε 2 μέρη και εύκολα πιάνεις το cap τις μέρα(25), βγάζεις και 350-450 gold.
4: TBC: Το βάζω τέταρτο γιατί πολύ απλά δεν το έπαιξα σχεδόν καθόλου, το μονο πράγμα που θυμάμαι είναι ότι τους πρώτους μήνες, με τον priest μου ήμουνα full Karazhan ντυμένος, πήγαινα σαν healer σε hc dungeons και απλά τρώγαμε wipe όλοι την ώρα στα πρώτα trash packs.
5: MoP: Δεν τρέφω πολλές ελπίδες για αυτό το expansion, από αυτά που διαβάζω στα διαφορα sites απλά απελπίζομαι όλο και περισσότερο, παρόλο που έχω πρόσβαση στην beta δεν μπαίνω καθόλου γιατί πήγα να κάνω ένα dungeon και μέσα σε 10 λεπτά έφαγα 4-5 fatal errors.

Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να μην σας κούρασα.

Cytheria, ενεργός moderator από τον φεβρουάριο του 2013!
Hearthstone Hellenic Community
Το κανάλι μου στο Youtube
Το κανάλι μου στο Twitch
Ο χρήστης Cytheria δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 16-07-12, 16:09   #83
Νέο μέλος

Alkire

EN-Chamber of Aspects (PvE)
Περιοχή: Ταυρος
masterhunte is on a distinguished road
Smile

Ρε παιδια γιατι προτιματε ολοι το κλασσικο?Εγω δεν το χω παιξει το παιχνιδακι αλλα αν εχω καταλαβει καλα ηταν ανωτερω απο τα υπολοιπα στον τομεα των instances αλλα στα quests ηταν πολλη κατωτερω.Eγω εχω ξεκινησει απο το Cata για αυτο εξηγηστε μου μερικα πραγματα.
Ο χρήστης masterhunte δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 17-07-12, 15:21   #84
Μαχητής

Το avatar του χρήστη Demonas23

Senzin
των Killing Time

EN-The Maelstrom (PvP)
Περιοχή: Αθήνα
Demonas23 is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο masterhunte Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδια γιατι προτιματε ολοι το κλασσικο?Εγω δεν το χω παιξει το παιχνιδακι αλλα αν εχω καταλαβει καλα ηταν ανωτερω απο τα υπολοιπα στον τομεα των instances αλλα στα quests ηταν πολλη κατωτερω.Eγω εχω ξεκινησει απο το Cata για αυτο εξηγηστε μου μερικα πραγματα.
Απλα παλια, το WoW προοθουσε ποιο πολυ το social κομματι και ετσι εφτιαχνες φιλιες που μεναν γιατι επρεπε να σου ανοιξει για να κατσεις να βρεις για καθε instance κλπ party εξω απο το instance γιατι δεν ειχαν τοτε τα Finder... επισης ειχε πολυ τρεξιμο και σκληρη δουλεια! Οσων αφορα τα Mechanics δεν ηταν και η καλυτερη περιοδος ομως δεν εβλεπες κανεναν ασχετο η casual η οτιδιποτε να σου χαλαει την εμπειρια και δεν εβλεπες καποιον "ντυμενο" χωρις να εχει ριξει δουλεια! Τωρα εχουν γινει ολα απλα τα πραγματα και εχει κανει Raiding και η κουτση Μαρια!!! Απλα ολοι θυμουνται ποσο ωραια ηταν παλια γιατι το συνδιαζουν με την παρεα και τις ατελιοτες ωρες ομιλιας και ψαξιματος... αντικειμενικα δεν ηταν καλο το WoW παλια ομως ηταν καλυτερο οσων αφορα την ποιοτητα των παιχτων!
Ο χρήστης Demonas23 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 25-07-12, 07:02   #85
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Ikeloseu

Ikelos

EN-Al'Akir (PvP)
Ikeloseu is on a distinguished road
Προεπιλογή

To καλυτερο απο αποψη Balance στο PvP είναι το Сataclysm το καλυτερο όμως Γενικα Expansion που μενει αξεχαστο ήταν το TBC . Αξεχαστες στιγμές
Ο χρήστης Ikeloseu δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 25-07-12, 07:06   #86
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Ikeloseu

Ikelos

EN-Al'Akir (PvP)
Ikeloseu is on a distinguished road
Προεπιλογή

Σωστός φίλε, απο αποψη pvp δεν ελεγε πολλα γιατι ηταν unbalanced τελειως ομως θυμήσου Λοκ ρογκ , ρογκ ντρουντ κλπ... Αλλα το Social κομάτι καθώς και η δυσκολία που χαν τα raid ηταν αλλο πραμα... θυμαμαι λεγαν τοτε καπιοι πηγαινουμε ΒΤ και μεις μεναμε με ανοιχτο το στομα . εγω ξεκινησα στο ΤΒC αλλα πιστευω οτι ηταν το καλητερο και απο το vanila ... Ελπιζω στο πανταρια να διορθωσουν καποια πραγματα.. κριμα που χαθηκε η κοινωνικοτητα
Ο χρήστης Ikeloseu δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 25-07-12, 19:19   #87
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Doomsday

Bromylos

EN-Outland (PvP)
Doomsday is an unknown quantity at this point
Προεπιλογή

TBC/WotLK>all
Ο χρήστης Doomsday δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 07-09-12, 01:55   #88
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Jackrider

Zetsumei
των Killing Time

EN-The Maelstrom (PvP)
Περιοχή: Αθήνα
Jackrider is on a distinguished road
Προεπιλογή

TBC ήταν το ποιο ενδιαφέρον.... το Wotlk ήταν το μονο expantion που έκατσα και επαιξα σοβαρα οσον αφορα Raid.

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:47.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17