Δημοσκοπήσεις Ψηφοφορίες για διάφορα ζητήματα.

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Ειδήσεις > Δημοσκοπήσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιος συντονιστής ήτανε ο αγαπημένος σας ??
Cytheria 14 60,87%
Jupe 0 0%
Ragnadriel 12 52,17%
Marilian 7 30,43%
Kairin 3 13,04%
Tde.Sol 1 4,35%
Ψήφισμα Πολλαπλών Επιλογών. Ψήφισαν: 23. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Ποιος συντονιστής ήτανε ο αγαπημένος σας ??
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 10-06-13, 23:46   #1
Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Cytheria

Cytheria
των Astra

EN-Bladefist (PvP)
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Cytheria is on a distinguished road
Προεπιλογή Ποιος συντονιστής ήτανε ο αγαπημένος σας ??

Ότι λέει ο τίτλος, ας δούμε ποιος συντονιστής (moderator) σας άρεσε περισσότερο και άμα θέλετε μας λέτε και δυο λόγια γιατί ψηφίσατε τον συγκεκριμένο συντονιστή.

-Cytheria: Ο Cytheria ήτανε ένα ενεργό και σεβαστό μέλος του παλιού forum και σε αυτό το forum είναι μέλος από το ξεκίνημα του μέχρι σήμερα, προσφάτως έγινε συντονιστής και βοηθησε πολύ την κοινότητα με τα post του και τις ιδέες του, όπως και με την καταπολέμηση των spam bots/posts.

-Jupe: Ο Jupe είναι ένα σχετικά νέο μέλος τις κοινότητας μας, μπήκε στην ομάδα με σκοπό να βοηθήσει στις ειδήσεις και στον τεχνικό τομέα τόσο στο forum όσο και στο παιχνίδι, αλλα η περίσταση απαιτούσε περισσότερα και έτσι ο αγαπητός Jupe πήρε τα ηνία του forum moderator και ήτανε αρκετά αυστηρός όταν κάποιος παρέβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινότανε με τα greeklish.

-Ragnadriel: Ο Ragnadriel είναι επίσης ένα σχετικά νέο μέλος τις κοινότητας αλλα παρολαυτά η βοήθεια που έδωσε στο forum είναι πολύ σημαντική. Ήτανε απίστευτα καλός τόσο μέσα στο παιχνίδι όσο και έξω από αυτό, πάντοτε είχε μια απάντηση να δώσει αλλα επίσης πολλές φορες τρόλλαρε απίστευτα απλά επειδή το ήθελε η περίσταση. Ο Ragnadriel ήτανε επίσης πολύ αυστηρός άμα κάποιος παρέβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινότανε με τα greeklish.

-Marilian: Ο Marilian είναι ένα από τα παλαιότερα μέλη του forum και έγινε συντονιστής πολύ πρόσφατα προς έκπληξη όλης τις κοινότητας καθώς κανένας δεν το περίμενε ότι θα γινότανε moderator. Η προσφορα του στο forum όσο ήτανε συντονιστής αλλα ακόμα και πολλά χρονια πριν γίνει ήταν τεραστια, πάντοτε κεφάτος και με καλαμπούρι, αστειευότανε με τα πάντα αλλα παρολαυτά είχε ένα κόλλημα και αυτό δεν είναι άλλο από την ορθογραφία. Ο Marilian ήτανε ο πιο αυστηρός απο όλους οταν κάποιος παρέβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινότανε με τα greeklish αλλα όταν κάποιος έκανε ένα ορθογραφικό λάθος γινότανε τρελός και μπορούσε να τον κάνει μέχρι και ban!

-Kairin & Tde.Sol: Αυτοί οι δυο είναι special περιπτώσεις, είναι καινούρια μέλη που ήρθανε στο forum αποκλειστικά για να γράφουνε ειδήσεις και έτσι δεν έκαναν post στο forum συχνά, για αυτό το λόγο μπορεί να είναι σχετικά άγνωστοι, παρολαυτά σε αυτό το σύντομο διάστημα πρόσφεραν πολλά στην κοινότητα και για αυτό τους ευχαριστούμε.

Cytheria, συντονιστής από τον φεβρουάριο του 2013!
Hearthstone Hellenic Community
Το κανάλι μου στο Youtube
Το κανάλι μου στο Twitch

Τελευταία επεξεργασία από Cytheria : 12-06-13 στις 19:24 Αιτία: ορθογραφία.....
Ο χρήστης Cytheria δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 11-06-13, 00:16   #2
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Gaidoyroktonos

Oluevaera
των Valhall

EN-Ragnaros (PvP)
Εικόνες: 2
Gaidoyroktonos is on a distinguished road
Προεπιλογή Ποιος συντονιστής ήτανε ο αγαπημένος σας ??

Καλησπερα/μέρα. Τα ορθογραφικά που βγάζουν ματι στο κόμματι που μιλάς για τον Mari,νιώθω ότι τα έκανες επίτηδες στο συγκεκριμένο.! >.<

1 ψηφος στον Ragna,μονο και μονο επειδη ειχε φτιαξει εκεινο το thread,που μιλουσε για το πως να φτιαξεις gold.(Gold and me: A moneylover's story)

1 ψηφος στον Mari,για τα ban hammer αλα κε επηδι μου αραισι κε αιμενα οι Ωρθογραυεια

και τελος 1 ψηφος στον Cyth,μονο και μονο επειδη ανελαβε,να "ζωντανεψει" το νεκρο μας forum! (+1 για την προσπαθεια του).

Τελευταία επεξεργασία από Cytheria : 11-06-13 στις 21:19 Αιτία: Double Post
Ο χρήστης Gaidoyroktonos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 11-06-13, 21:39   #3
Συντονιστής

Cytheria
των Astra

EN-Bladefist (PvP)
Προεπιλογή

Τους ψήφισα όλους εκτος από Jupe, οι λόγοι είναι στο πρώτο post.
Ο λόγος που δεν ψήφισα τον Jupe είναι γιατί πάντοτε απλά κλείδωνε τα θέματα ή έκανε ban τους χρηστες χωρίς να το σκεφτεί για δεύτερη φορα, δηλαδή παρα ήτανε αυστηρός για τα γούστα μου και δεν άκουγε κιόλας αυτά που του λέγαμε.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Gaidoyroktonos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα/μέρα. Τα ορθογραφικά που βγάζουν ματι στο κόμματι που μιλάς για τον Mari,νιώθω ότι τα έκανες επίτηδες στο συγκεκριμένο.! >.<
Δεν βλέπω κανένα λάθος εγώ, άμα θες κάντο quote, δώστο μου και διορθωμένο και θα το αλλάξω.

Το κανάλι μου στο Twitch
Νέα Μηνύματα 11-06-13, 22:36   #4
Ήρωας

Το avatar του χρήστη dimstam

Louneytoon

Περιοχή: Καλογρέζα - Αγρίνιο
dimstam is on a distinguished road
Προεπιλογή

Cytheria δαγκωτό για τον πολύ απλό λόγο.Είναι ο μόνος που προσπαθεί να κρατήσει το forum έστω και λίγο ζωντανό.Στα άλλα παιδιά αφιερώνω το άλλος για Χίο τράβηξε αλλος για Mitilini, εκτός και έχω χάσει επεισόδια!
Ο χρήστης dimstam δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 11-06-13, 23:54   #5
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Gaidoyroktonos

Oluevaera
των Valhall

EN-Ragnaros (PvP)
Gaidoyroktonos is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cytheria Εμφάνιση μηνυμάτων
Ότι λέει ο τίτλος, ας δούμε ποιος συντονιστής (moderator) σας άρεσε περισσότερο και άμα θέλετε μας λέτε και δυο λόγια γιατί ψηφίσατε τον συγκεκριμένο συντονιστή.

-Cytheria: Ο Cytheria ήταν ένα ενεργό και σεβαστό μέλος του παλιού forum και σε αυτό το forum είναι μέλος από το ξεκίνημα του μέχρι σήμερα, προσφάτως έγινε συντονιστής και βοηθησε πολύ την κοινότητα με τα post του και τις ιδέες του, όπως και με την καταπολέμηση των spam bots/posts.

-Jupe: Ο Jupe είναι ένα σχετικά νέο μέλος τις κοινότητας μας, μπήκε στην ομάδα με σκοπό να βοηθήσει στις ειδήσεις και στον τεχνικό τομέα τόσο στο forum όσο και στο παιχνίδι, αλλα η περίσταση απαιτούσε περισσότερα και έτσι ο αγαπητός Jupe πήρε τα ηνία του forum moderator και ήταν αρκετά αυστηρός όταν κάποιος παρέβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινόταν με τα greeklish.

-Ragnadriel: Ο Ragnadriel είναι επίσης ένα σχετικά νέο μέλος τις κοινότητας αλλα παρολαυτά η βοήθεια που έδωσε στο forum είναι πολύ σημαντική. Ήταν απίστευτα καλός τόσο μέσα στο παιχνίδι όσο και έξω από αυτό, πάντοτε είχε μια απάντηση να δώσει αλλα επίσης πολλές φορες τρόλλαρε απίστευτα απλά επειδή το ήθελε η περίσταση. Ο Ragnadriel ήταν επίσης πολύ αυστηρός άμα κάποιος παρέβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινόταν με τα greeklish.

-Marilian: Ο Marilian είναι ένα από τα παλαιότερα μέλη του forum και έγινε συντονιστής πολύ πρόσφατα προς έκπληξη όλης τις κοινότητας καθώς κανένας δεν το περίμενε ότι θα γινόταν moderator. Η προσφορα του στο forum όσο ήταν συντονιστής αλλα ακόμα και πολλά χρονια πριν γίνει ήταν τεραστια, πάντοτε κεφάτος και με καλαμπούρι, αστειευόταν με τα πάντα αλλα παρολαυτά είχε ένα κόλλημα και αυτό δεν είναι άλλο από την ορθογραφία. Ο Marilian ήτανε ο πιο αυστηρός απο όλους οταν κάποιος παράβαινε ένα κανόνα του forum όπως συνήθως γινόταν με τα greeklish αλλα όταν κάποιος έκανε ένα ορθογραφικό λάθος γινόταν τρελός και μπορούσε να τον κάνει μέχρι και ban!

-Kairin & Tde.Sol: Αυτοί οι δυο είναι special περιπτώσεις, είναι καινούρια μέλη που ήρθαν στο forum αποκλειστικά για να γράφουν ειδήσεις και έτσι δεν έκαναν post στο forum συχνά, για αυτό το λόγο μπορεί να είναι σχετικά άγνωστοι, παρολαυτά σε αυτό το σύντομο διάστημα πρόσφεραν πολλά στην κοινότητα και για αυτό τους ευχαριστούμε.
Σημειωσα τα λαθη που βρηκα με "σκουρα γραμματα".Επισης εκοψα τις περισσοτερες αν οχι ολες τις καταληξεις σε "ε"

Τελευταία επεξεργασία από Gaidoyroktonos : 12-06-13 στις 00:02
Ο χρήστης Gaidoyroktonos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 12-06-13, 00:56   #6
Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Ragnadriel

Ragnadriel
των Real Life

Περιοχή: Κάπου στην Ευρώπη.
Εικόνες: 471
Ragnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really nice
Προεπιλογή

Hahahahahaha! Ευχάριστο topic ρε

Η αλήθεια είναι ότι έχω σταματήσει το wow εδώ και καιρό, και σιγά σιγά χωρίς να το καταλάβω απομακρύνθηκα τελείως ( όπως συμβαίνει φυσιολογικά όταν κάτι δεν σε τραβάει πια, και για να είμαστε ειλικρινείς έκαψα αρκετές φλάντζες στο wow ) , και ας μπαίνω που και που να ρίχνω καμιά ματιά. Θα έλεγα ότι ήταν καλές εποχές όσο ήμουν ακόμα ενεργός και στο wow και εδώ τριγύρω.

Θα βάλω μια ψήφο στον Cytheria επειδή ακόμα προσπαθεί.

Τι νέα εσείς? Εγώ την κάνω για Ολλανδία σε 2 μήνες για μεταπτυχιακό. Αν βρω καμιά κοκκινομάλλα και μια δουλειά έχω κάτσει μόνιμα άνετα.

Trolls will be trolls, heroes will heroes, losers will be losers, let's just remain forever young and laugh with everything.

P.S: Ακόμα top poster, mwahaha.

Mission accomplished:
Ο χρήστης Ragnadriel δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 12-06-13, 16:25   #7
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Apok

Kokobloko
των Meep Meep

EN-Nagrand (PvE)
Apok is on a distinguished road
Προεπιλογή

Kairin και Cytheria!

Alberte Pike
Ο χρήστης Apok δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 18-06-13, 16:26   #8
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Ronniegr

ronniegr

EN-Genjuros (PvP)
Περιοχή: Din javla FITTA!!!
Εικόνες: 1
Ronniegr is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cytheria Εμφάνιση μηνυμάτων

-Ragnadriel: Ο Ragnadriel Ήτανε απίστευτα καλός τόσο μέσα στο παιχνίδι όσο και έξω από αυτό,

.................................................. .........

Απαραδεκτο αυτο το λεγειν.

Cytheria δαγκωτο.. Γιατι κραταει το φορυμ!

Ps. Επρεπε να γινω moderator στις καλες μου! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ o ραγναδριελης.

(\__/)
(='.'=) " Ἢ τὰν ἢ arctan "
(")_(")

A recent example of our potential - killed Sinestra 25man heroic after 16 wipes in total (first time we ever engaged her was at 15:55 o'clock, 2:42 hours later she was dead). - Group Therapy @ Ravencrest EU -
Ο χρήστης Ronniegr δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 19-06-13, 09:13   #9
Μαχητής

Το avatar του χρήστη forseti

Forsetii

EN-Sylvanas (PvP)
forseti is on a distinguished road
Προεπιλογή

Ψήψησα Cytheria. Γιατί είναι ο μόνος που προσπαθεί να κρατήσει το forum ζωντανό.

Παλιοί και νέοι, ελάτε πάλι στο forum. Και ας μην παίζετε ακόμα WOW.

Μπείτε να πείτε ένα γεια. Δύο κουβέντες σε ένα θέμα.

Τόσα χρόνια εδώ μέσα μην τα ξεχνάτε έτσι απλά
Ο χρήστης forseti δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 19-06-13, 21:04   #10
Συντονιστής

Cytheria
των Astra

EN-Bladefist (PvP)
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ όλους για την ψήφο σας, θα κάνω ότι μπορώ για να κρατήσω αυτό το forum ζωντανό και καθαρό τουλάχιστον για όσο ακόμα έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο.

Το κανάλι μου στο Twitch

Τελευταία επεξεργασία από Cytheria : 19-06-13 στις 21:06

« WoW VS Diablo! | - »
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:36.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25