Η Ταβέρνα του Καμένου Γενικές συζητήσεις για το WoW

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > World of Warcraft > Η Ταβέρνα του Καμένου

Recruit-a-Friend Requests
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 20-08-13, 08:36   #21
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη NickAtsi

Bouyaka

EN-Kazzak (PvP)
Περιοχή: Αθήνα/Περιστέρι
NickAtsi is on a distinguished road
Προεπιλογή

Γειά σας παιδιά, το 2011 ή το 2012 (δεν θυμάμαι ακριβώς)είχα ξεκινήσει το WoW και είχα φτάσει έναν Druid 30 lvl και το σταμάτησα γιατι έπαιζα μόνος μου και βαρέθηκα.Πρόσφατα είπα να το ξανά ξεκινήσω αλλα οταν πήγα να κάνω log in στο battle.net δεν θυμόμουν πιο email είχα κάνει register τότε και έφτιαξα καινούργιο Starter Account.Τέλος του μηνός το πολλή μέχρι 10 Σεπτεμβρίου που θα πληρωθω θα πάρω και μια δίμηνη pre paid κάρτα.Πριν το WoW έπαιζα L2 αλλα σε private server's και το βαρέθηκα.Άρχισα FTP Aion αλλά το βαρέθηκα και αυτό γιατι το WoW μου φαίνεται πολλή πιο ποιοτικό σε σχέση με τα άλλα 2 παιχνίδια.

Έτσι σκέφτηκα να γράψω και εδώ να βρω μια παρέα να xpαρουμε μαζί κλπ γιατι εκτός του ότι είμαι καινούργιος στο WoW άμα παίξω πάλι μόνος μου θα το βαρεθω πάλι.Μέχρι στιγμής έχω φτιάξει 2 Alliance Human's, έναν Mage 14 lvl και έναν Warlock 7lvl και προσπαθώ να βρω τι Class να παίξω με το μεγαλύτερο ποσοστό να πηγαίνει στον Warlock που από ότι φαίνεται μου ταιριάζει-αρέσει πιο πολλή.Είμαι διαθετημενως να φτιάξω και Hord αλλα έχω εξοικειωθεί πιο πολλή με τα Quest των Alliance etc.

Οπότε ας γράψει εδώ η με pm να πούμε ώρες κλπ,εγώ μπορώ απογεύματα μετά τις 5-6 και κάποιες μέρες και πρωί.Αυτά προς το παρών
Ο χρήστης NickAtsi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:10.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25