Γενικά νέα Νέα για το World of Warcraft, The Burning Crusade και Wrath of the Lich King.

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Ειδήσεις > Γενικά νέα

Νέα από την Beta
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 10-09-10, 16:21   #11
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Darknik

Acraneus
των Hellenic Pantheon

EN-Silvermoon (PvE)
Περιοχή: Απολλωνία, Σίφνος
Εικόνες: 38
Darknik is on a distinguished road
Προεπιλογή

Εγώ κατέβασα το νέο patch έκανα login στην Beta και βρήκα δίπλα από 2-3 char ένα τετραγωνάκι, το πάτησα και έκανα Character Recoustimize O.o το έχει και κάποιος άλλο αυτό ή μόνο εγώ;
Ο χρήστης Darknik δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 10-09-10, 16:26   #12
Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Ragnadriel

Ragnadriel
των Real Life

Περιοχή: Κάπου στην Ευρώπη.
Εικόνες: 471
Ragnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really nice
Προεπιλογή

Φυσιολογικό είναι. Δοκιμάζουν τα services τους για bugs. Aς το βάλω και πρωτοσέλιδο να μην ψάχνεται ο κόσμος..

Παράθεση από Blizzard: (Πηγή)
In the latest build players will notice paid character services buttons appear next to characters at random on the Character Selection screen. These are the buttons you would normally see after purchasing any service, such as race, realm, or faction changes, or character customization. If a character service button shows up next to one of your characters, you can click it to make use of a free race change or character customization (faction change coming soon). You can make use of these buttons as often as you like, but the services for which you’re selected are randomly chosen for you and will update every hour. So, say if you don’t want to change your race but would like to customize your appearance on a specific character, you will need to wait for the right button to appear.

Please note that these buttons are only for beta testing purposes and are not intended to be released for free on live realms. We want beta testers to stress test our paid services so we can ensure they are operating smoothly when World of Warcraft: Cataclysm is released.

Mission accomplished:
Ο χρήστης Ragnadriel δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 11-09-10, 00:51   #13
Μαχητής

Το avatar του χρήστη Myralis

Kirkh
των RisK

EN-Lightning's Blade (PvP)
Myralis is on a distinguished road
Προεπιλογή

Τέτοιο premade δεν είχα κάνει, εξάλλου druid είχα main τοτε, feral, όχι και το πιο viable spec τότε.. Είχα βέβαια και 3-4 ώρες WSG, και πολλές ώρες AV, με 2 bosses summoned κτλ κτλ.. Καμένοι και unskilled μπορεί να ήμασταν τότε, αλλά, πέρα από το FoS δεν κερδίζουμε κάτι.. Ίδιοι τίτλοι είναι, και ούτε mount ούτε τίποτα, ευτυχώς είχα πάρει τότε το tabard του rank 6 νομίζω..
Και λογικά αν κάποιος από τους παλιούς παίξει ranked bg δεν ξέρω αν
1) θα χάσει τον τίτλο (αν είμαι στο Rank 3 rated bg, πως θα έχω τον τίτλο του rank 7?)
2) θα χάσω τον τίτλο όταν ξεπεράσω το rank που είμαι (αν δεν είμαι 14 δλδ, ας πούμε ότι είμαι 5, και πάω rank 6, είναι λογικό να κρατήσω τον καινούργιο και μόνο, τότε θα έχω μόνο το FoS να θυμίζει τα παλιά...)

Μπορεί σε πολλούς, ειδικά νέους παίχτες να αρέσει, αλλά οι παλιοί έχουν πρόβλημα, όπως και να έχει τους κόβει κάτι..
Ο χρήστης Myralis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 14-09-10, 14:55   #14
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Kalodrei

Soryan
των retired :)

EN-Ravencrest (PvP)
Περιοχή: Thessaloniki
Kalodrei is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Myralis Εμφάνιση μηνυμάτων

Μπορεί σε πολλούς, ειδικά νέους παίχτες να αρέσει, αλλά οι παλιοί έχουν πρόβλημα, όπως και να έχει τους κόβει κάτι..
το 90% των grand marshal που βλεπεις τωρα να παιζουν ειναι ebayers.....
τελιος noobia που πληρωσαν αρκετα χρηματα για τα account και για αυτο τωρα κανουν QQ.

τους titles τους κραταν αυτοι που τους εχουν..... και περνουν και Fos που λεει οτι τους <<κερδισαν>> στα 60.
Νέα Μηνύματα 15-09-10, 10:24   #15
Ήρωας

Το avatar του χρήστη tsofras

Dosefapes
των Cartographers

EN-Genjuros (PvP)
tsofras is on a distinguished road
Προεπιλογή

ρε παιδιά επειδή τα μισά που διάβασα για το pvp εδώ (premade, ranked bg κτλ.) δεν τα έχω ακούσει που μπορώ να βρώ πληροφορίες να καταλάβω τι λέτε?

Σορυ για το offtopic

Ο χρήστης tsofras δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-09-10, 10:30   #16
Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Ragnadriel

Ragnadriel
των Real Life

Περιοχή: Κάπου στην Ευρώπη.
Εικόνες: 471
Ragnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really niceRagnadriel is just really nice
Προεπιλογή

Το google είναι πάντα ο καλύτερος βοηθός για κάθε είδους απορία που λύνεται γρήγορα ^^.

Τώρα αν τα αγγλικά σου είναι άθλια και δεν καταλαβαίνεις τίποτα, κάνε ένα post στο pvp forum με όρους που θες να ρωτήσεις. Ίσως να κάνω και κανένα sticky? Χμμμ...

Mission accomplished:
Ο χρήστης Ragnadriel δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-09-10, 11:47   #17
Ήρωας

Το avatar του χρήστη tsofras

Dosefapes
των Cartographers

EN-Genjuros (PvP)
tsofras is on a distinguished road
Προεπιλογή

ναι έχεις απόλυτο δίκιο και πάντα ψάχνω πριν ρωτήσω απλά με έπιασε η ανυπομονησία πρίν

Premade - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft
WoW -> Info -> Player vs. Player

Ο χρήστης tsofras δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-09-10, 12:34   #18
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Yiatsek

Yiatsek
των Almost Famous

EN-Ragnaros (PvP)
Περιοχή: Dubai
Yiatsek is on a distinguished road
Προεπιλογή

εγώ πάλι που είμαι warlord (rank13) τι παθαίνω γαμώ το θεό τους ? Τσάμπα καιγόμουν? Και να φανταστείτε πως έπαιζα μόνος και όχι με βάρδιες όπως αρκετοί με γνωστούς τους. Κοινώς ήμουν ρανκ 1 στο σέρβερ μου με διπλό honor από wsg(lets say) με 1000000κ παίζοντας όλη μέρα.
Άμα είναι να χάσω το τίτλο για να τον πάρω μετά πάλι καλά κρασιά. Όπως επίσης καλά κρασιά όταν όλοι θα έχουν τους veteran-hero τίτλους. Παλιά για να έβλεπες μάγο ας πούμε HW στο genjuros έψαχνες τα δάχτυλα του ενός χεριού.
Ας βάζανε άλους τίτλους και να μέναμε εμείς σαν feat of strength.
Ο χρήστης Yiatsek δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:20.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25