Η Ταβέρνα του Καμένου Γενικές συζητήσεις για το WoW

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > World of Warcraft > Η Ταβέρνα του Καμένου

WotLK Cleared !!!!
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 22:48   #41
Νέο μέλος

Foberon

EN-Lightbringer (PvE)
Santazy is on a distinguished road
Προεπιλογή

Πανε να κανεις sex κοπελιτσα μου μπας και ξελαμπικαρεις γιατι εισαι αρκετα φρικαρισμενη.
Ο χρήστης Santazy δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 22:52   #42
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Elmok

Elmok
των Alaska Social Club

EN-Stormreaver (PvP)
Elmok is on a distinguished road
Προεπιλογή

Sorry για τα Greeklish αρχικα κ το οτι ειναι λιγο ΟΤ αυτο το post, κατα 2ον θα γελαω 2 βδομαδες με το παρακατω:

Παράθεση:
Το pvp ειναι θεμα cooldowns. Ωραια αντε τους τρως 1 φορα, μολις σηκωθουν τι θα κανεις? Τιποτα. Ωραιο skill required
Νταξει τα σπασες απλα. Παλι καλα που παρατησα το game εδω κ καποιο καιρο κ σημερα σβηνω ολα τα WoW Bookmarks κ το συγκεκριμενο. Μαθε να σεβεσαι τις αποψεις των αλλων. Το οτι εσυ γουσταρεις το PvE καλο για σενα αλλα μεχρι εκει, στο συγκεκριμενο game κανει μπαμ αν καποιος εχει εμπειρια μονο κ μονο απτα λεγομενα του.To PvP δεν ειναι κανω το daily κ μετα παω να farmarw για το raid. Προσεχουμε τι λεμε

Kαλη τυχη σ ολους παιδια στις ζωες σας κ οτι Ally στο δρομο keeel
Ο χρήστης Elmok δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 23:00   #43
Νέο μέλος

Cocacola is on a distinguished road
Προεπιλογή

οχι φυσικα και δεν ειμαι ο santazy ελεος..διαβαζα το φορουμ και εκανα account ναι για να γραψω αυτο που εγραψα..ευχαριστω που δεν το κανεις delete..^^..α..επισης..αυτο που ειπα ειναι λιγοτερο υποκειμενικο παρα αντικειμενικο.. μιλαω γενικοτερα και λεω την αληθεια , και ναι εκφραζω και την αποψη μου..αλλα μην μου πεις τωρα οτι σου μαθαινει κατι το wow γιατι θα τρελλαθω..και ναι, τετοιου ειδους συμπεριφορες ειναι χαζες και δεν νομιζω να διαφωνουν οι λογικοι εδω μεσα..
επισης μην μου αναφερεις του αρχαιους ελληνες..φυσικα ξερω τι λεγανε..απλα θυμωνω οταν βλεπω ανθρωπους να μαλωνουν για τετοια θεματα..ελεος..που ζουμε?..

α..εχω παρατηρησει οτι ολοι του ''wow'' οποτε θελετε να την πειτε μιλατε για την ηλικια του αλλου..σορρυ φιλε αλλα η ηλικια δεν διχνει τιποτα.. μην μου την λες ΤΟΣΟ ασχημα..

..απαντηση στην ερωτηση '' τι ασχολησε? τι σε νοιαζει εσενα? απο που ηρθες εσυ και τι ζητας? και τελος παντων ποια ειναι τα προβληματα σου με οτι εχει να κανει με wow..'' ε, εξαγριονομαι οταν βλεπω εσας ολοκληρα γαιδουρια αντι να κανετε κατι για τον κοσμο που ειναι σαν σκατα να μαλωνετε για παιχνιδια.. και μετα εγω ειμαι ο ανωρημος..φυσικα ελευθεροι να το κανετε..εκφραζω την γνωμη μου..και ναι ο τροπος που το κανω δεν ειναι ο καλυτερος..

επισης δεν κρυβομαι απλως εβαλα ενα name που μου ηρθε..δεν εχω σκοπο ουτε να κατσω σε αυτο το φορουμ ουτε τιποτα..

τελος να πω πως δεν παιζω wow ΠΛΕΟΝ..και αν μου πειτε γιατι μπηκες σε αυτη την ιστοσελιδα? η απαντηση ειναι οτι γνωριζω το μεγαλο λαθος μου..

συγγνωμη για ορθογραφiκα λαθη κ.τ.λ..

Τελευταία επεξεργασία από Cocacola : 25-11-08 στις 23:54
Ο χρήστης Cocacola δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 23:38   #44
Νέο μέλος

Foberon

EN-Lightbringer (PvE)
Santazy is on a distinguished road
Προεπιλογή

Δεν εχω κανενα λογο να κρυφτω οτι ηταν να πω το ειπα ουτε εχω την αναγκη να βγω και να υποστιριξω την γνωμη μου με αλλο nick πριν κανεις υποΘεσεις ψαχτο πρωτα. Αντιθετως εξεφρασα την αποψη μου ηρεμα και ωραια (δεν αναγκασα κανεναν να ακολουθησει τιποτα) αντιθετως αρχισε η φρικαρισμενη κοπελιτσα (silvara) να λεει ασυναρτισιες χωρις λογο και χωρις κανενα επιχειριμα. Αυτη η καραμελα με την ηλικια εχει καταντισει αηδια πες τιποτα καινουργιο και στηριξε το τουλαχιστον. Ελεος με τα πρεζακια του wow.
Ο χρήστης Santazy δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 23:46   #45
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Vertical

Kalamisanos
των PC Master Maniacs

EN-Nagrand (PvE)
Περιοχή: Σπίτι μου
Vertical will become famous soon enoughVertical will become famous soon enough
Προεπιλογή

NO MORE DRAMA!!!
Πρώτη φορά βλέπω σε περίοδο lvl up να γίνονται τόσα ποστς και μάλιστα να γίνεται και τσακωμός!
Καλά ρε πώς και δεν λιώνετε στα q?
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 23:52   #46
Νέο μέλος

Cocacola is on a distinguished road
Wink

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Santazy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εχω κανενα λογο να κρυφτω οτι ηταν να πω το ειπα ουτε εχω την αναγκη να βγω και να υποστιριξω την γνωμη μου με αλλο nick πριν κανεις υποΘεσεις ψαχτο πρωτα. Αντιθετως εξεφρασα την αποψη μου ηρεμα και ωραια (δεν αναγκασα κανεναν να ακολουθησει τιποτα) αντιθετως αρχισε η φρικαρισμενη κοπελιτσα (silvara) να λεει ασυναρτισιες χωρις λογο και χωρις κανενα επιχειριμα. Αυτη η καραμελα με την ηλικια εχει καταντισει αηδια πες τιποτα καινουργιο και στηριξε το τουλαχιστον. Ελεος με τα πρεζακια του wow.
swstos o Santazy
Ο χρήστης Cocacola δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 25-11-08, 23:58   #47
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Silvara

Paok
των Ensidia

EN-Tarren Mill (PvP)
Περιοχή: Thessaloniki
Silvara will become famous soon enoughSilvara will become famous soon enough
Προεπιλογή

Σταματαω να ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου, γιατι δεν θελω να εκμεταλλευτω το γεγονος οτι εισαι καθυστερημενος
Ασε που ενω πολυ θα ηθελα να ειχα γεννηθει γυναικα, δυστυχως δεν εκατσε η φαση

Αν δεν μπορεις να μιλησεις πολιτισμενα, απεφευγε τα forums
Τα νευρα σου να τα ξεσπας αλλου

Οσο για το ποσο οφελουν τα games (οταν παιζεις σε φυσιολογικα πλαισια) υπαρχουν εκατονταδες ερευνες που μπορεις να δεις
Ενδεικτικα:
http://www.etpe.gr/files/proceedings...n/A113-122.pdf

Αlso: http://www.techtree.com/India/News/P...84138-585.html
"Σύμφωνα με έρευνα η οποία διεξήχθη στο δημοτικό σχολειό του St Columba στην Dundee, παιδιά που έπαιζαν εκπαιδευτικά video games στην αρχή κάθε σχολικής ημέρας, παρουσίασαν αξιοσημείωτη πρόοδο στο μάθημα των μαθηματικών, σε ποσοστό που έφτανε έως και 10%.

Περίπου 30 παιδιά ηλικίας 9 και 10 ετών καλούνταν κάθε πρωί να παίξουν το video game "More Brain Training from Dr Kawashima" σε Nintendo DS λίγο πριν φύγουν για το σχολείο. Το παιχνίδι αυτό αποτελεί μια συλλογή video games τα οποία έχουν σαν στόχο την άσκηση του εγκεφάλου και την αύξηση της ροής αίματος στο εμπρόσθιο τμήμα.

Μετά από 10 εβδομάδες, τα παιδιά όχι μόνο παρουσίασαν αυξημένες επιδόσεις στα μαθηματικά, αλλά είχαν βελτιωθεί τα επίπεδα αυτοσυγκέντρωσης τους καθώς και της κοινωνικής τους αλληλεπίδρασης. Δηλαδή, όχι μόνο αυξήθηκαν οι επιδόσεις τους στα συγκεκριμένα video games αλλά και διάφορες κοινωνικές τους λειτουργίες"

Και μην μου πεις για το WoW γιατι αναφερθηκα σε games, οχι σε κατι συγκεκριμενο

Τελευταία επεξεργασία από Silvara : 26-11-08 στις 00:14
Ο χρήστης Silvara δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 26-11-08, 13:52   #48
Μαχητής

Το avatar του χρήστη Nanak

Nanak
των Cause We Can

EN-Twilight's Hammer (PvP)
Nanak is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Silvara Εμφάνιση μηνυμάτων
3. Oταν περασεις το χιλιο nerfarismeno UBRS τοτε θα αποκτησεις γνωμη και αποψη για το τι ειναι ενα raid boss. Ακομα και τα Ιnstances που αυτη τη στιγμη ειναι "ευκολα" το 80% ΔΕΝ ειναι tank and spank

4. Το pvp ειναι θεμα cooldowns. Ωραια αντε τους τρως 1 φορα, μολις σηκωθουν τι θα κανεις? Τιποτα. Ωραιο skill required

Μετα απο druid rank13 characters και 2000αρες+ arena teams κτλπ εχω καταληξει οτι το παιχνιδι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PVP
Η blizz φυσικα κανει μικροεπεμβασεις/αλλαγες σε αυτο το κομματι, αλλα ειναι απλα εμπορικη κινηση για να προσελκισει τον μεσο αχρηστο παιχτη που εχει αποτυχει σε παιχνιδια με αληθινο pvp
1)Κατανοώ ότι το pve είναι δύσκολο, κάθε raider έχει κάποιο ρολο, οι raid leaders πρέπει να ειναι διαβασμένοι και φυσικα καλοί leaders.Τα boss θέλουν tactics etc τα ξερω αυτα..ότι το WOW είναι βασισμένο στο pve δεν διαφωνώ..Το pvp θέλει επίσης σωστά combo,plans, συνεργασία etc.Χωρις παρεξηγηση δεν πρέπει να έχεις κάνει πολύ pvp για να λες ότι "μόλις σου τελειώσουν τα cooldown τι κανεις?".Το pvp για μένα είναι η Arena και το να χρησιμοποίσεις σωστά και στον κατάλληλο χρόνο τα cd σου, το να κανεις ένα σωστό skill rotation σε έναν αντίπαλο και να βγείς νικητής είναι αυτό που σε κάνει skilled player.Δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να έχω ρίξει KJ και illidan ουτε να εχω 2400 arena rating γiα νά έχω άποψη πάνω στο θέμα ωστε να εχω την κριση να επιλεξω αναμεσα στο pvp και στο pve(οχι μονο εγω αλλα και ο καθε player)

Το wow ειναι ενα game pve/pvp και ολοι μας αποφασιζουμε να ασχοληθουμε με ενα απο τα δυο,πιστευω οτι αυτη η συζητηση περι ρατσισμου γυρω απο το pve/pvp δεν εχει νοημα να συνεχιστει, όπως είπε και ο Banditgr "Τώρα το αν είναι βαρετό ή όχι, περί ορέξεως" (btw Banditgr σύμφωνω απόλυτα με το post σου).

Πριν κλεισω το post μου να πω δυο λογια οσον αφορα καποιους χρηστες του forum οπως "cocacola και santazy".Πιστεύω ότι δεν είναι δουλειά κανενός να σχολιάζει κατά αυτόν το τρόπο αντιπαραθέσεις που μπορεί να έχουν users σε ένα topic.Το forum υπάρχει για να συζητάμε για το game που γουστάρουμε.Είμαστε άνθρωποι κατά 1ον διαφορετικοί μεταξύ μας και και έχοντας ανάγκη από επικοινωνία είναι λογικό να έχουμε αποτελεσματα οπως αντιπαραθέσεις,κοντρες και συμφωνίες, αυτο δεν σημαινει οτι ειμαστε "καμμενοι και πρεζακια του wow".Αν δεν σας αρέσουν αυτά που διαβάζεται μη κάνετε το κόπο να μπαίνετε στο site και να απαντάτε, και εμενα δεν μου αρέσει να βλέπω άτομα να τσακώνονται για την μπάλα, αυτό δεν σημαίνει ότι θα παω στα αντίστοιχα forum και θα αρχίζω να κράζω.

http://www.zetbit.com/sig-2125754.jpg

Τελευταία επεξεργασία από Dead_LAN : 02-12-08 στις 00:01
Ο χρήστης Nanak δεν είναι συνδεδεμένος  
Νέα Μηνύματα 26-11-08, 14:08   #49
Μαχητής

Το avatar του χρήστη Onyx

Zhal

Περιοχή: Outer Space
Onyx is on a distinguished road
Προεπιλογή

Είμαι σίγουρος πως μόλις έγραφε ο πρώτος έπερνε τηλέφωνο τον άλλον για να του πει να υποστηρίξει τα λεγόμενα του.
Νέα Μηνύματα 26-11-08, 16:18   #50
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Silvara

Paok
των Ensidia

EN-Tarren Mill (PvP)
Περιοχή: Thessaloniki
Silvara will become famous soon enoughSilvara will become famous soon enough
Προεπιλογή

Νanak εχω κανει PvP και και με το νεο και με το παλιο συστημα (time-based ranking γιατι ετσι ηταν οποιος επαιζε 24/7 πηγαινε 14, γιαυτο αλλωστε κ δεν καταφερα ποτε να παω....)
Οσο για την arena που αναφερεις, δεν ειπα οτι χρειαζεται να εισαι πανω απο 2κ για να εχεις αποψη, ισα ισα πιο δυσκολα ειναι στα αρχικα rating γιατι εχεις ολους τους "καλους" που αγοροπουλανε ομαδες για gold να αρχιζουν μαζι σου και στην τελικη να σου γαμανε τη χαρα γιατι ειναι unbalanced.
Οσο για το να γυρισεις ξαφνικα το dps και να σκοτωσεις τον αλλον, η να βλεπεις την αντιπαλη castbar μεσω addon, εμενα προσωπικα δεν μου φαινετε δυσκολο
Αλλα φυσικα οπως σωστα ειπαν κ οι αλλοι, ειναι προσωπικα γουστα αυτα
Εγω χαιρομαι οταν καποιος με αντιθετη αποψη μπορει να την τεκμιριωσει σωστα για να την καταλαβω και ας μην συμφωνω
Also, εγω δεν επιδιωκω να μαλωσω με κανεναν, απλα οταν επιχειρηματολογω για να στηριξω τα λεγομενα μου, ισως οι εκφρασεις μου ειναι λιγο καυστικες, αλλα τι να κανουμε αυτος ειμαι

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:48.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25