Δημοσκοπήσεις Ψηφοφορίες για διάφορα ζητήματα.

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Ειδήσεις > Δημοσκοπήσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Πόσοι από εσάς γουστάρετε τους Hordes και πόσοι τους alliance?
Alliance 122 48,61%
Horde 129 51,39%
Ψήφισαν: 251. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Πόσοι από εσάς γουστάρετε τους Hordes και πόσοι τους alliance?
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 21-01-09, 11:44   #51
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη Greekhunter

Nikolasman
των Temple Knights

EN-The Sha'tar (RP)
Εικόνες: 2
Greekhunter is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παλιά είχα στον παλιό μου server rogue 65 lvl orc τι να πω
HORDE FOR EVER!
Alliance δεν είναι καλή στα lvling έχει low quest
βασικά έχω είχα έναν horde και έναν druid το πήγα 23 lvl και τίποτα σκατά τελείως είναι οι alliance μονο στους RP servers είναι καλή η alliance πουθενά αλλου.
Tον hunter τον έκανα για πλακα και τον πήγα 53 lvl καταλάθος αλλα τώρα έχω ιδέα να τον παο 55 lvl και να κάνω blood elf δεθ knight για το enchanting και για το effect εμενα το blood elf effect μου αρέσει δεν ξέρω για εσάς.

εγώ λέω HORDE FOR EVER και μονο
Νέα Μηνύματα 21-01-09, 12:14   #52
Administrator

Το avatar του χρήστη Predator

Predator

EN-Twisting Nether (PvP)
Περιοχή: Hawaii
Predator is on a distinguished road
Προεπιλογή

Εγώ παλι δεν κατάλαβα τίποτα από όσα προσπάθησες να πεις, είναι δύσκολη γλωσσά τα ελληνικά τελικά...
Νέα Μηνύματα 21-01-09, 12:32   #53
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Vertical

Kalamisanos
των PC Master Maniacs

EN-Nagrand (PvE)
Περιοχή: Σπίτι μου
Vertical will become famous soon enoughVertical will become famous soon enough
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Greekhunter Εμφάνιση μηνυμάτων
HORDE FOR EVER!
βασικά έχω είχα έναν horde και έναν druid το πήγα 23 lvl και τίποτα σκατά τελείως είναι οι alliance μονο στους RP servers είναι καλή η alliance πουθενά αλλου.
Tον hunter τον έκανα για πλακα και τον πήγα 53 lvl καταλάθος αλλα τώρα έχω ιδέα να τον παο 55 lvl και να κάνω blood elf δεθ knight για το enchanting και για το effect εμενα το blood elf effect μου αρέσει δεν ξέρω για εσάς.

Ειλικρινά ΕΣΥ ο ίδιος βγάζεις νόημα με αυτά που γράφεις?

Και μετά φταίω εγώ για τα quote.. ^^
Νέα Μηνύματα 23-01-09, 13:56   #54
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη telis

Telisman

EN-Stormscale (PvP)
Περιοχή: A8hna
telis is on a distinguished road
Προεπιλογή

Alliance FTW exw 10ades alliance chars alla parolauta exw kai enan belf rogue 30 lvl
Ο χρήστης telis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 24-01-09, 07:04   #55
Νέο μέλος

Το avatar του χρήστη mp0u

irego

EN-Burning Steppes (PvP)
Περιοχή: apo do kai kei
mp0u is on a distinguished road
Προεπιλογή

εχω και horde και alliance... χρειαζομαι γιατρο?
Νέα Μηνύματα 24-01-09, 08:54   #56
Administrator

Το avatar του χρήστη Predator

Predator

EN-Twisting Nether (PvP)
Περιοχή: Hawaii
Predator is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Greekhunter Εμφάνιση μηνυμάτων
HORDE FOR EVER!

Το βρήκα, Θωμάς Ματσιος - Αντί-Πρόεδρος της ΠΑΕ Εδεσσαϊκού. Βρήκα την κρυφή ταυτότητα σου !

YouTube - Thomas Matsios Vice President of PAE EDESSAIKOS
Νέα Μηνύματα 20-06-09, 15:27   #57
Μαχητής

Το avatar του χρήστη BloO

Blossomglow
των Guerreros

EN-Genjuros (PvP)
Περιοχή: βόρεια προάστεια
BloO is on a distinguished road
Προεπιλογή

"everything i do, i do it for the glory of horde" που πολυ σωστα αναφερεται σ ενα απο τα videακια του ΚΡΑ ...! Αλλη ομορφια εχουν τα trolls, οι blood elfitses, η orgrimmar...
Νέα Μηνύματα 21-06-09, 12:13   #58
Νέο μέλος

Kazad

EN-Frostwhisper (PvP)
Mydia is on a distinguished road
Προεπιλογή

Horde! ^^ Oσες φορες ξεκηνησα να κανω alliance, τι να πω... Κατι μου την εσπαγε (Με εξαιρεση τous Dwarfs)
Ο χρήστης Mydia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 21-06-09, 19:02   #59
Ήρωας

Το avatar του χρήστη TASOS3000

Αtheron

EN-Silvermoon (PvE)
TASOS3000 is on a distinguished road
Προεπιλογή

Δεν εεχω δοκημασει horde οποτε θα πω alliance.........................................
Ο χρήστης TASOS3000 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 21-06-09, 21:01   #60
Ήρωας

Το avatar του χρήστη xcyanx

Patriarch

EN-Executus (PvP)
xcyanx will become famous soon enoughxcyanx will become famous soon enough
Προεπιλογή

Εγώ τι να πω, απλά alliance ftw!!

Κώδικας:
mmmmdmmmmddddddddddddddddhhhhhhhhhhyyyyyhhhhhhhhhhhhhhhhhhyyyyyyyyyhyhhhhhhhhhddddddddddddddddmmmmdm
Nmmmdmmmmmmddddddddddddddhhhhhhhhhhhhhysssssssyyyhysyyyssssssssyhhhhhhhhhhhhhdddddddddddddddmmmmmmmm
NNNmmdmmmmmmdddddddddddddddddhhhhhhhhhyyyyyss+/++++/++//+syyyyyyhhhhhhhhdddddddddddddddddddmmmmmmdmm
NNNmmmmmmmmmmdddddddddddddhyyysssooooossssoso+::::::::::+ossssssoooossssyyyhddddddddddddddmmmmmmmmmN
NNNNmmmmmmmmmmddddddddddddyo+////-....---...-----.--.-----...---....-:///++shddddddddddddmmmmmmmmmNN
NNNNNNmmmmmmmmddddddddddddhhysoooo:.````.-::::::--..---:::::-.````.-+ooossyhddddddddddddmmmmmmmmmNNN
NNNNNNmmmmmmmmmmddddddddmmmdy+/:::-.`````:hhhyyyss+ossyyyhhy:`````.-::/+oyhmmmmddddddddmmmmmmmmmNNNN
NNNNNNNmmmmmmmmmmdddddddhso+/:--...````.-+ddhhhhhhhhhhhhhhdh+-`````...--:/+syhdddddddmmmmmmmmmmmNNNN
NNNNNNNmmmmmmmmmmmmddmdy+++o/---//::::/+ydddhhhhhhyyhhhhhhddhy+::::://.--/++/+sdmdddmmmmmmmmmmmNNNNN
mNNNNNNNmmmmhyssyysssso++///:-./hddddddddddddddddy:/hddddddddddddddhdh/.-:///++sssyyyyyyhdmmmmmNNNNN
yNNNNNNNmmho//:---:::::::--::+sdmmmddmmdddddddddh/`.oddddddddddmmmdmmmdo/:---::::::::--::/ohmmNNNNNN
oNNNNNNNNms+yh+-.--:////oyhhddmmmmmmmdyyhhddmddy/.`.-+hddmddhhyhdmmmmmmmdhhys+////:--.-/hs+odmNNNNNN
/dNNNNNNNmmmNm+.....:+sydmmmmmmmmmmmh/--:+osyhds:-..-/hdhyso+:-:+hmmmmmmmmmmmdyo+:-..../mNmdmNNNNNNN
/sNNNNNNNNmmNdo-..:ohdmmmmmmmmmmmmds-..-:----:+ooossoo+/:----:...:smmmmmmmmmmmmmhyo:...+dNmmNNNNNNNN
//dNNNNNNNNmho:-:sdmNNNmmmmmmmmmmh/.```:sso+/:--:+dy/:--//+oss-```-ohmmmmmmmmmmNNNmho:-:ohmNNNNNNNNM
+/yNNNNNNNmy/::+dNNNNmmmmmmmmmmmd/.````.+dmmdyo:-/hs:-/shdmmh/`````.+dmmmmmmmmmmNNNNNdo::/smNNNNNNNN
++sNNNNNNmy/:::+ydddhs+++ymmmmmmm+-.````./s+/:-..:+/-.-://oo:`````.-ommmmmmmy++oshdmdho::::omNNNNNMm
++oNNNNNNh/:--::/+++/:/+sdmmmmmmmmho+-.```.`````..-...`````.```.:/ohmmmmmmmmhs+::/+o+//::-::yNNNNNMm
++omMNNNNy/:--------/ydmNNmmmNNNmmNNmhso+-`````...+:...````.-+oshmNNmmNNNmmmNNmdy/--------:/omNNNNMd
++odMNNNNs++:----.-smNNNNNNNNNNmmmmmmNmmd/....-/:.-.-+:.....+dmmNmmmmmNNNNNNNNNNNmy-..---:/+odNNNNMh
o++hMNNNNmdh+:::-:yNNNNNNNNNNNNNmmNmmNNmh:.--./yy+//odo-.---/dmNNmmNNmNNNNNNNNNNNNNh/--::/shhmNNNMMy
oo+yMNNNNNNNh+/::hNNNNNNNNNNNNNNNNmNNmho/:----/hmy+ohmo:----:+shmNNmNNNNNNNNNNNNNNNNh/::+smNNNNNNNNs
soosMNNNNNhhdo/:sNNNNNNNNNNNNNNNNNNmho/::::::::+hdoydy/::::::::+shmNNNNNNNNNNNNNNNNNNh/:+ydhmNNNNNNs
ysosNMNNNd+sho//dNNNNNNNNNNNNNNNNNmy/:::::::::::+hddy/:::::::::::/hNNNNNNNNNNNNNNNNNNm+/+yh+sNNNNMms
yyssNMNNNmohms//mNNNNNmmmmmmNNNNNNmo--:--::::::::+mh/::::::::--:--omNNNNNNmNNNNNNNNNNNo/+hmooNNNNMms
hhyymMNNNNmmmy//hNNmdhyyyyyyhdNNNNms-..----------/hs:----------..-yNNNNNmhyyyyyyhdmNNmo/+hmdmNNNNMds
hhyydMMNNNNNNy//yhhysooyhdhyoymNNNNmo-.........-.:yo-.-.........-omNNNNmyoshhhyoosyhhh+/odNNNNNNMMds
ddhyhMMMNNNNNh/:+oo//oyddmmmmmNNNNNNNy:-..........y+..........-/yNNNNNNNmmmmmmdho+/+o+//+mNNNNNNMNhy
dddhymMMNNmmNh---:::/ss+//+hNNNNNNNNNNms/---.....-hs-`...---:/ymNNNNNNNNNNd+//+sy+:::---+mNmNNNMMmyy
dddhyhNMNNNmmy-....-://+ssymNNNNNNNNNNNNmy+///:::smd+::::/+ohmNNNNNNNNNNNNmyoso///-.....+dmNNNNMNhyh
NdddhhmMMNNh+:-...---.-omNNNNNNNNNNNNNNNNNmdhyhhddddddhhyhdmNNNNNNNNNNNNNNNNNNy-.---....-/omMNMMmhhh
MmdddhdMMNNh+/::::so-../hNNNNNNNNNNNNNNNNNNmhhhdhs+oyhhhhdNNNNNNNNNNNNNNNNNNNm+.../y/--::/+dNNMNdhhh
NNdhhhdNMNNNmdhdyoo/--.-+mNNNNNNNNNNNNNNNNNdoosyysossyys+smNNNNNNNNNNNNNNNNNNs-..-:ooshhhdmNNNMNhhhh
NMmhhhhmMNNNNNNmyo+/o+:::sNNNNNNNNNNNNNNNNNms/+ssssssso++yNNNNNNNNNNNNNNNNNNy/::/o+/+sdNNNNNNMNmhhhy
NMMdhhhhNMNNNNdsys+oyyo//+hNNNNNNNNNNNNNNNNNms++oooooo/+ymNNNNNNNNNNNNNNNNNdo//+sys+ossymNNNNMmhhyyh
NNMMdyyydNNNNdsymmhsshyo++sdNNNNNNNNNNNNNNNNNmho+////+shmNNNNNNNNNNNNNNNNNms+++sdysymmdoyNNNNNdyyyhN
NNMMNdyyymNNNmyydmNNNNh/:/+odNNNNNmdhhyyyhmmNNNdo+oo+smNNNmdhyyyhhdNNNNNNms+/:/sNNNNmdhshNNNNdyyyhmM
NNNMMNhysymMNNNmddNNNNs-:+/:/hNNmysyyyysosdmNNNNdhmdhdNNNNmhsosyyyyyymNNho:/+/-/mNNNmddmNNNNmssyymMM
mmNMMMmhysyNNNNNNNNNNmyohmd+-:os+/ydhssyddmNNNNNNNNNNNNNNNNmddysshdy/+so/-/hmdsomNNNNNNNNNNmsssymMMM
mNNMMMMmysoyNNNNNNNNNNNNNNNms----odh+::omNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmo::+ydo----odNNNNmNNNNNNNNNNNsosydMMMM
NmNMMMMMmysohMNNNNNNNNNNNNNNNy:-:yo:-:::yNNNNNNNmmNNmNNmNNNNmy:::-:os/-:smNNNNNNNNNNNNNNNNyosydNMMMM
mmmMMMMMNhyo+NNNNNNNNNNNNNNNNNs/od+:+yo:/hmNNNmNNNNNNNmmNNNmy/:oy+:+hs/smNNNNNNNNNNNNNNNNd+oyhmMMMMM
mmNMMMMMNyyo/NNNNNNNNNNNNNNNNNdsdNdysdds+ohmNNNNNNNNNNNNNNdyo+smdsydNdshNNNNNNNNNNNNNNNNNh+oyhmMMMMM
mNNMMMMMNyso+NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmNNmhssyhmmNNNNNNNNmdhysshmNNmNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMy+oyyNMMMMM
NNMMMMMMNyss+NMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNdyssyhdmNNNNmdhyssymNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMy+sshNMMMMM
NMMMMMMMNhssomMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNhsssssyhddhyssssydNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMNyosshNMMMMM
NMMMMMMMNdssodMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmysyhdhhyyyyhddhyshNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMMNyosydMMMMMM
MMMMMMMMMmysohMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNdyydNNdysyhmNmhyhmNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMMMmsosydMMMMMM
MMMMMMMMMmysosNMMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmmmmdyyysyhmNmmmNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMMMMMMdosyhNMMMMMM
MMMMMMMMMNhysodMMMMMMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmyyhmdyyhmNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMMMMMMMMMNsoyhhNMMMMMM
MMMMMNMMMNdhyshNMMMMMMMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNmmmmNNmmmNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNMMMMMMMMMMMMdsshhdMMMMMMM
Ο χρήστης xcyanx δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:30.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16