Δημοσκοπήσεις Ψηφοφορίες για διάφορα ζητήματα.

Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Ειδήσεις > Δημοσκοπήσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Πόσοι από εσάς γουστάρετε τους Hordes και πόσοι τους alliance?
Alliance 122 48,61%
Horde 129 51,39%
Ψήφισαν: 251. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Πόσοι από εσάς γουστάρετε τους Hordes και πόσοι τους alliance?
LinkBack Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 07-11-10, 15:59   #121
Ήρωας

Το avatar του χρήστη eneru

Bluevelvet
των Aurora

EN-Stormrage (PvE)
eneru is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dimstam Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχαχαχα έτσι όπως το θέτεις η 10χρονος είσαι η μη έμπειρος
Hence,my post ;DD
Νέα Μηνύματα 17-11-10, 07:01   #122
Μαχητής

Το avatar του χρήστη Thelimia

thelimia

EN-Darkspear (PvE)
Εικόνες: 2
Thelimia is on a distinguished road
Προεπιλογή

hahahhahahahahahaha

πολύ γέλιο...!!!

hm... ένα ένα με τη σειρά

Humans?? Βαρετοοοίίίί ftw, μα να παίζεις WoW κ να επιλέγεις human? δεν λέει, και είναι και χοντροκομμένοι.....

Blood elf? πολύ πολύ όμορφα καθότι ξωτικά, αλλά πολύ γυαλισμένα όπως και η πατρίδα τους,

Gnomes??? πολύ γλυκούλια αλλά ακόμα απέχω....

Tauren? πανέμορφη γενέτειρα αλλά ξύνονται όλη την ώρα

Dwarves?? πολύ συμπαθητικά αλλά μέχρι εκεί, μου έχει μείνει όμως η πρώτη σκηνή με τον hunter νάνο στο cinematic trailer και την αρκούδα δίπλα του, είναι ό,τι πιο συγκινητικό και δυνατό έχω δει από όλα τα trailer του WoW-expantion μαζί...

Orcs? συμπαθητικά αλλά πολύ ΟΥΟΥΟΥΓΓΓΚΚΚ βρε παιδί μου, με εξαίρεση τον κατά πολύ συμπαθητικό Thrall,

Undead? μέτρια η περιοχή τους, από εμφάνιση μέτρια επίσης αλλά από ένα σημείο και μετά βαρετή και αργοί-κουρασικοί, λατρεύω όμως τις ατάκες τους και τον τρόπο που μιλάνε οι NPC "Be guickly" - "I dont have all time" Η κάτι τέτοιο, απλά θεϊκός, αλλά και τον τρόπο που χορεύουν.......

Trolls?? τα συμπαθώ πολύ αν και βαριέμαι υπερβολικά την περιοχή που μοιραζοντουσαν με τα Orcs..

Draenei??? πανέμορφα females....!!!! έχω 2 alts very low σε αυτούς, αλλά βαριέμαι σχετικά γρήγορα την περιοχή τους

Night Elves????? ftwwwwwwwaaaaaayyyyyy........................!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

τί η γλώσσα που μιλάνε οι NPC,
τί η άγρια ομοφριά των females??
τί η περιοχή και όλο το ashanvale μαζί???
τί η μουσική που ακούγεται όταν ταξιδεύεις????
απλά διαφέρουν!!!!
απλά είναι υπέροχα!!!!
απλά δεν συγκρίνονται!!!!!!
είναι από άλλο κόσμο!!!!
απλά είναι τέλεια!!!!
είναι το στολίδι όλου του κόσμου,
και αν ποτέ τα άλλαζα???? πάλι Nelf θα διάλλεγα χαχαχαχα

Και από horde θα επέλεγα Troll ή Blood Elf για να μην είμαι άδικη....αλλά πιθανά να μου έλειπαν τα Nelves όπως πάντα

Οπότε Night elves ftwawwwwwyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υποσημείωση: κατά τη γνώμη μου, τα horde δεν ξέρω για ποιον λόγο, είναι πιο επικοινωνιακά και πιο ζεστά μεταξύ τους καθώς βοηθάνε περισσότερο ο ένας τον άλλον σε σχέση με τους alliance που είναι πιο απόμακρoi και κάπως πιο σνομπ μεταξύ τους!!

"Experience is the name that everyone gives to their mistakes!!!"
Ο χρήστης Thelimia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 12-01-12, 18:43   #123
Νέο μέλος

arhs

EN-Twisting Nether (PvP)
arhs is on a distinguished road
Προεπιλογή

εγω επεζα alliance 2 χρονια και μετα πο πολι καιρο γνορισα ενα φιλο που επεζαι horde και δοκιμασα και απο τοτε δεν εχω ξαναπεξει alliance εγω προτινω να δοκιμασεται εστο και λιγο horde και θα κανεται αυτο που εκανα και εγω μετεφερα ολους τους πεχτες μου σε horde και κατι αλλο πεζω σινολικα 4 χρονια οι alliance αποτελειτε κατα 80% μωρα και τα αλλα 20% noob xaxaxaa δοκιμασται horde kai ean xriazestai bohfeia gia mia kainourgia arxh με horde ελατε στο server μου να σας βοηφισω
Ο χρήστης arhs δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 12-01-12, 19:55   #124
Banned

Το avatar του χρήστη Bromylos

obentor
των Horde Inc

EN-Burning Blade (PvP)
Περιοχή: Katw
Bromylos is an unknown quantity at this point
Προεπιλογή

αυτες τις βλακειες οτι οι horde ειναι pro και οι ally noobαδες τις πρωτοακουσα στο tbc,καλος η κακος στο παιχνιδι βλεπεις μονο ηλιθιοτητες πλεον που δεν συνεπαγουν ωριμοτητα,τουλαχιστον στο classic και tbc τα ατομα αφιερονταν χρονο και εβαζαν τα δυνατα τους να πετυχουν καποιες νικες στο bg η στα dungs ασχετος αμα ηταν παιδακια η ενηλικες,τωρα κανεις δεν ξερει τι του γινεται και τα περιμενουν ολα απο τα addons,δεν μπορουν να σκεφτουν λιγο απο μονοι τους,ολα ετοιμα.Εδω ενας φιλος μου ηταν στο καλυτερο guild του server στο tbc και ηταν 15 χρονων,τωρα για να σε κανουν accept μονο τι ζωδιο εισαι δεν σε ρωτανε,το λεω για να δειξω κατα ποσο εχει ξεπεσει το game.
για αυτο που ειπε ο Arkeos,εγω καταλαβα οτι οι ally θελουν να νικησουν παση θυσια στα bg ακομα κι αν σημαινει να μην κανουν καθολου pvp ενω οι Horde θελουν απλα να κανουν pvp και την εχουν χεσμενη την νικη/ηττα που θα παρουν.

Τελευταία επεξεργασία από Bromylos : 12-01-12 στις 20:00
Ο χρήστης Bromylos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 09:45   #125
Ήρωας

Το avatar του χρήστη Yiatsek

Yiatsek
των Almost Famous

EN-Ragnaros (PvP)
Περιοχή: Dubai
Yiatsek is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
εγω επεζα alliance 2 χρονια και μετα πο πολι καιρο γνορισα ενα φιλο που επεζαι horde και δοκιμασα και απο τοτε δεν εχω ξαναπεξει alliance εγω προτινω να δοκιμασεται εστο και λιγο horde και θα κανεται αυτο που εκανα και εγω μετεφερα ολους τους πεχτες μου σε horde και κατι αλλο πεζω σινολικα 4 χρονια οι alliance αποτελειτε κατα 80% μωρα και τα αλλα 20% noob xaxaxaa δοκιμασται horde kai ean xriazestai bohfeia gia mia kainourgia arxh με horde ελατε στο server μου να σας βοηφισω
Ναι σίγουρα ότι πεις. Κάτι τέτοιες απαντήσεις ειλικρινά με βγάζουν από τα ρούχα μου. Τέσπα. Κοίταξε να δεις πως πάει το πράγμα.
Όταν πρωτοβγήκε το wow όντως υπήρχαν μικρές ηλικίες στους ally (ότι έβλεπα τουλάχιστον) και ποιο μεγάλοι στη horde πλευρά κυρίως όμως γιατί οι horde "ως κακοί" είχανε γελάδια ορκάρες και UD ενώ οι ally ήτανε μέσα στη ρομαντική διάθεση των elfs και στο παιδικό που σου βγάζουν τα gnomes.

Αυτά όμως μόλις βγήκε το game. Γιατί όταν μπήκανε τα expansions και γενικά όταν φέρανε elf στη horde και επειδή η horde είχε μια υπεροχή στα bg γυρίσανε όλοι horde και έγινε balance η φάση με την ηλικία. Να μην πω τώρα για τα goblins(like gnomes), - worgens(like tauren etc).

Τέσπα αυτά από την εμφάνιση.
Πέρα από αυτό όμως υπάρχει και η "λύση" του ότι εφόσον μπήκε σύστημα με αλλαγή fanction ο καθένας κάνει ότι τον εξυπηρετεί. Άλλοι γυρίσανε alliance για ποιο καλό q σε bg άλλοι γυρίσανε ally για να παίζουν με φίλους τους κτλπ.

Πλέον η άποψη ally=noob horde=pro suckάρει μέχρι τελικής πτώσεως.
Και εγώ horde έπαιζα 6 χρόνια και τώρα είμαι ally δεν σημαίνει κάτι.
Τέσπα

Επίσης @bromylos εν μέρει συμφωνώ σε αυτό που λες τελευταία πρόταση για τα bg γιατί οι ally το έχουνε άχτι!!! Πχ χτες μπήκα για το daily conq random bg και έκανα ΑΜΑΝ να κερδίσω. Οι τύποι συγκεκριμένα χτες ήταν ανίδεοι. Πολεμούσαμε ww@gilneas και δεν μπορούσαμε να καπάρουμε σημαία. Κανένα interrupt κανένα cc απλά βαρούσαν. Άσε ότι έχω δει κατα καιρούς ΑΘΛΙΑ ντυμένους pvp alliance (συγκριτικά πάντα με horde). Αnyway.

ΥΓ : Αrhs πρόσεξε την ορθογραφία σου και τα greekglish σου Φιλικά
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 16:13   #126
Μαχητής

Vexus is on a distinguished road
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Yiatsek Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι σίγουρα ότι πεις. Κάτι τέτοιες απαντήσεις ειλικρινά με βγάζουν από τα ρούχα μου. Τέσπα. Κοίταξε να δεις πως πάει το πράγμα.
Όταν πρωτοβγήκε το wow όντως υπήρχαν μικρές ηλικίες στους ally (ότι έβλεπα τουλάχιστον) και ποιο μεγάλοι στη horde πλευρά κυρίως όμως γιατί οι horde "ως κακοί" είχανε γελάδια ορκάρες και UD ενώ οι ally ήτανε μέσα στη ρομαντική διάθεση των elfs και στο παιδικό που σου βγάζουν τα gnomes.

Αυτά όμως μόλις βγήκε το game. Γιατί όταν μπήκανε τα expansions και γενικά όταν φέρανε elf στη horde και επειδή η horde είχε μια υπεροχή στα bg γυρίσανε όλοι horde και έγινε balance η φάση με την ηλικία. Να μην πω τώρα για τα goblins(like gnomes), - worgens(like tauren etc).

Τέσπα αυτά από την εμφάνιση.
Πέρα από αυτό όμως υπάρχει και η "λύση" του ότι εφόσον μπήκε σύστημα με αλλαγή fanction ο καθένας κάνει ότι τον εξυπηρετεί. Άλλοι γυρίσανε alliance για ποιο καλό q σε bg άλλοι γυρίσανε ally για να παίζουν με φίλους τους κτλπ.

Πλέον η άποψη ally=noob horde=pro suckάρει μέχρι τελικής πτώσεως.
Και εγώ horde έπαιζα 6 χρόνια και τώρα είμαι ally δεν σημαίνει κάτι.
Τέσπα

Επίσης @bromylos εν μέρει συμφωνώ σε αυτό που λες τελευταία πρόταση για τα bg γιατί οι ally το έχουνε άχτι!!! Πχ χτες μπήκα για το daily conq random bg και έκανα ΑΜΑΝ να κερδίσω. Οι τύποι συγκεκριμένα χτες ήταν ανίδεοι. Πολεμούσαμε ww@gilneas και δεν μπορούσαμε να καπάρουμε σημαία. Κανένα interrupt κανένα cc απλά βαρούσαν. Άσε ότι έχω δει κατα καιρούς ΑΘΛΙΑ ντυμένους pvp alliance (συγκριτικά πάντα με horde). Αnyway.

ΥΓ : Αrhs πρόσεξε την ορθογραφία σου και τα greekglish σου Φιλικά
Ολα αυτα που λετε ειναι μαλακ#!@%ς και απευθυνομαι στα 3 παραπανω ποστ ισως και σε παραπανω. Το horde=crazy pvpers που το μονο που θελουν ειναι pvp αλλα οχι νικη, ειναι μαλακια και μεγαλο ψεμα το ιδιο ισχυει και για τους ally. Δεν υπαρχουν full παιδακια ουτε full "pro" σε καποιο απο τα δυο faction.Ο λογος που χρησιμοποιητε τους ορους και τις ψεφτο-προπαγανδες για τα faction ειναι η δειλια σας αλλα και ελλειψη εγκεφαλου που οι περισσοτεροι εχετε γιατι θελετε να δικαιολογησετε τα δηθεν wins ή losses.Τετοιου ειδους thread δημιουργουνται χωρις λογο και διχαζουν τους ανθρωπους σε στρατοπαιδα με αποτελεσμα την υπερβολικη μαλακινση προς ολες τις κατευθηνσεις.Αμα διαφωνειται θα ηθελα να μου απαντησετε ωστε να σας δειξω ποσο λαθος κανετε
Ο χρήστης Vexus δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 16:45   #127
Ήρωας

Bluevelvet
των Aurora

EN-Stormrage (PvE)
Προεπιλογή

Horde = better @ pvp για ένα λόγο : Stormscale
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 17:46   #128
Μαχητής

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eneru Εμφάνιση μηνυμάτων
Horde = better @ pvp για ένα λόγο : Stormscale
ακομα να παρεις το Gladiator εσυ?
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 18:32   #129
Ήρωας

Bluevelvet
των Aurora

EN-Stormrage (PvE)
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Vexus Εμφάνιση μηνυμάτων
ακομα να παρεις το Gladiator εσυ?
Δε με βλέπω να το παίρνω και ποτέ
Νέα Μηνύματα 13-01-12, 20:42   #130
Μαχητής

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eneru Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε με βλέπω να το παίρνω και ποτέ
απλα πηγενε σε ολα τα bracket 2200 rating και το πηρες το title
Y.Γ:Shamanoi.................................

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις θέματα
Δεν μπορείς να στείλεις απαντήσεις
Δεν μπορείς να αποστείλεις συνημμένα
Δεν μπορείς να διορθώσεις τα μηνύματα σου

BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are σε λειτουργία
Pingbacks are σε λειτουργία
Refbacks are σε λειτουργία

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:29.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16