Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Λίστα Μελών

Cytheria is on a distinguished road

Cytheria Cytheria είναι offline

Συντονιστής

Μηνύματα Επισκεπτών

Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 έως 10 από 16
  1. George.102
    Γεια σου φιλε μου!!!! Ειμαι wow player απο το WTLK και λογω υποχρεωσεων εχασα ολο το Cataclysm και λιγο την αρχη του Pandaria.Θελω να ξεκινησω σε μια ελληνικη guild να εχω ενα χαρακτηρα καθως εχω ηδη μερικους αλτς μονο π τους εχω σε διαφορετικους server και παιζω με την παρεα μ.Απλως θελω να εχω ενα χαρακτηρα σε μια competitive ελληνικη guild.Αν δεχτεις, θα ηθελα να μου πεις τι χρειαζεται η guild σου η τι χρειαζεται σε class κυριως,δλδ π εχει ελλειψεις. Ξερω σχεδον ολες τις κλασσεις εκτος απο rogue,warrior και monk. Θα ειναι ο πρωτος μ χαρακτηρας στο realm οποτε θα θελω βοηθεια οχι τοσο στο λεβελινγκ αλλα στα professions.Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.
  2. ZAKOULA
    Καλησπερα
    Θα ηθελα να μαθω αν μπορω να εγκαταστησω ενα πακετο WOW σε δυο διαφορετικα pc η πρεπει να αγορασω νεο?
    ευχαριστω για τον χρονο σου
  3. Greekbloodelf
    Χαιρετώ τον παλιό μου συμπαίκτη! Πώς πάει? Είπα να κάνω μια επίσκεψη στο φόρουμ επειδή ξανάρχισα το ρημάδι κατά κάποιον τρόπο (start edition),όμως βλέπω ένα wasteland στην κυριολεξία! Άκουγα από γνωστούς ότι το game έχασε αρκετούς παίκτες,αλλά έλεγα πόσο χάλια να ειναι πια

PS:Και μοντερέιτορ?! Ωραίος!
  4. dimitris77
  5. Cytheria
    Εντάξει τον άλλαξα τον τίτλο, ότι άλλο χρειαστείς πες μου.
  6. Cytheria
    Δεν ξέρω γιατί αλλα δεν μπορώ να κάνω edit τον τίτλο ενός θέματος... Έστειλα PM στους admin για αυτό αλλα όπως πολύ καλά ξέρεις δεν πολύ μπαίνουνε μέσα. Οποτε απλά τους περιμένουμε να μπούνε online.
  7. Vampirilia
    Καλησπέρα, μπορούμε να φτιάξουμε κάτι? Έχω το thread που τρέχει για τους The Haunted και θέλω να κάνω ένα edit στον αρχικό τίτλο να υπάρχει και το 25man κ δεν μπορώ εγώ. Μπορούμε να το κοιτάξουμε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
  8. Cytheria
    χεχε αστειάκι ήτανε αυτό, πάντως κακά τα ψέματα αλήθεια είναι ότι αυτά που ανέφερα τα έκανα ή τουλάχιστον προσπαθούσα να τα κάνω όλα αυτά τα χρονια, απλός επειδή δεν άντεχα να βλέπω όλα αυτά τα bots να γεμίζουνε το forum με τις αηδίες τους, ζήτησα από τους admins να με κάνουνε mod για να καθαρίσω το μέρος από τα spam bots και δεχτήκανε.
  9. Cytheria
    Αναγνωρίστηκε από τους admins ο σημαντικός ρόλος που είχα όλα αυτά τα χρονια, όπως που βοηθούσα νέους παίκτες όταν είχανε απορίες, έκανα report τα spam posts και γενικά που ήμουνα (και είμαι) ενεργό μέλος του forum και μου ζήτησαν να τους βοηθήσω καθώς ο φόρτος εργασίας είναι μεγάλος.
  10. Apok
    31-01-13 19:45
    Apok
    Δεν μου λες ρε Cytheria πως στο καλο εγινες moderator?

Περί Εμού

Στατιστικά

Συνολικά μηνύματα
Μηνύματα Επισκεπτών
Γενικές Πληροφορίες
  • Τελευταία Δραστηριότητα: 14-07-17 21:32
  • Έχω προτείνει: 0

Φίλοι

Προβολή Φίλων 1 έως 9 από 9

Πληροφορίες επικοινωνίας

Προσωπική Σελίδα
http://hearthstone.com.gr/
Αυτή η Σελίδα
http://www.worldofwarcraft.gr/forum/member515.html

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:39.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25