Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Cytheria

Συζήτηση μεταξύ Cytheria και Greekbloodelf
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 έως 8 από 8
  1. Cytheria
    χαχαχαχα Γεια σου φιλε Numelon! Χρονια και ζαμάνια έχουμε να τα πούμε, το παιχνίδι έχει γίνει πολύ πιο απλό και εύκολο από παλιά αλλα τα βασικά έχουνε μείνει, pvp=honor points kai dungeons=justice points. Εγώ τώρα παίζω στον Twisting Nether, θα σου πρότεινα να πάρεις full version για να μην έχεις προβλήματα, επίσης όταν το αρχίσεις στείλε μου ένα pm με το battle tag σου, ώστε να λεβελάρουμε παρέα μέχρι το 90.
  2. Greekbloodelf
    Χαιρετώ τον παλιό μου συμπαίκτη! Πώς πάει? Είπα να κάνω μια επίσκεψη στο φόρουμ επειδή ξανάρχισα το ρημάδι κατά κάποιον τρόπο (start edition),όμως βλέπω ένα wasteland στην κυριολεξία! Άκουγα από γνωστούς ότι το game έχασε αρκετούς παίκτες,αλλά έλεγα πόσο χάλια να ειναι πια

PS:Και μοντερέιτορ?! Ωραίος!
  3. Cytheria
    Numelon ?? τι κανεις βρε ζεις ??
    Καιρό έχουμε να μιλήσουμε, postαρε εδώ η στείλε κανένα pm.
  4. Cytheria
    Ναι, αλήθεια είναι ότι παίζω μονο horde.
    Δεν με ενοχλεί να ξεκινήσω alliance χαρακτήρα απλά το κακό είναι ότι πρώτον έχω ένα σορό χαρακτήρες στον Nagrand που παίζω για να ξεκινήσω και alliance από το lvl 1, δεύτερον δεν έχω ιδέα για alliance lvl up, μια φορα μοναχα είχα ανεβάσει έναν ally στο 30lvl.
  5. Cytheria
    Τώρα που το θυμήθηκα, θες να σε κάνω recruit a friend ??

Έκανα μια φορα σε έναν φίλο μου, ξεκινάς με κανονικό account χωρίς κανένα από τα 2 expansion, γραφεις κανονικά όνομα, κωδικό, e-mail, secret Q&A, απλά θα πρέπει να αγοράσεις ξανά τα 2 expansion.
  6. Cytheria
    Ξέχασα το secret question... τι μου θύμισες με αυτά τα λόγια.
    Το ξέρεις ότι παίζω wow 5 χρονια τώρα από τότε που ήρθε στην Ελλάδα για πρώτη φορα ??
    Τέσπα το κανονικό μου account κάποια μέρα μου το φάγανε οι κινέζοι πάλι, ήτανε η πρώτη φορα και δεν ήξερα τι να κάνω, ήτανε ότι δεν ήξερα το e-mail που είχα βάλει καθώς και το secret Q&A και τελικά πάει χάθηκε ένας priest 7/8 tier 1, 4/8 tier 2, με benediction το θρυλικό staff του priest και rank 11 από τους 14 συνολικά στο PvP με πάνω από 40k honor kills.
    Γαμώτο ακόμα στενοχωριέμαι που το έχασα αυτό το account αλλα ευτυχώς βρήκα αυτό το account που έχω τώρα που το πήρα 50 euro και είχε μέσα τον Hotless που ήτανε 70lvl full gladiator set από το τελευταίο season του TBC, όπως είναι το wrathful σε εμάς τώρα στο WotLK.
  7. Cytheria
    Πω πω κρίμα!!! :(
    Πολύ λυπάμαι φιλε μου που τον έχασες τον paladin...
    Ναι ο Hotless είμαι.
    βασικά θα μπορούσα να σε βοηθήσω καθώς μια μέρα παραλίγο να μου φάνε και μένα το account, μου έβαλαν authenticator και τα είδα όλα!!!
    Το πήρα πίσω όμως με όλα τα αντικείμενα και gold και τέλος καλο όλα καλά.
  8. Cytheria
    Νομίζω πως σε θυμάμαι... στους greek dungeon runners δεν ήσουνα ?? Για πες μια το όνομα του χαρακτήρα σου.
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:49.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25