Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Cytheria

Συζήτηση μεταξύ Cytheria και George.102
Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 έως 4 από 4
  1. Cytheria
    Πολύ παράξενο... για δοκίμασε να κάνεις εμένα:
  2. Cytheria
    Sorry που επεμβαίνω στην συζήτηση αλλα απλά να απαντήσω στην ερώτηση σου, αυτό είναι το battle tag του Vampirilia, μπορείς να τον κανεις add friend με αυτό μέσα στο παιχνίδι, πατάς add friend κανεις copy+paste αυτό το battle tag γραφεις κάτι ακόμα στο κάτω κουτάκι για να σε αναγνωρίσει ο άλλος και πατάς send.

Από εκεί και μετά απλά περιμένεις να σε δεχτεί ο άλλος και θα είστε φίλοι.
  3. Cytheria
    Γεια σου φιλε Γιώργο, δυστυχώς το guild μου δεν κάνει recruit ή να το θέσω αλλιώς το recruit που έχει είναι για άτομα που παίζουνε από την αρχή του MoP και έχουνε πολύ καλο και αξιόλογο gear και δεν δέχονται άτομα που θα ξεκινήσουνε τώρα το παιχνίδι(δεν έχει σημασία άμα έπαιζες παλιά και ήσουνα καλός παίκτης)

Παρολαυτά έχω να σου προτείνω να δεις αυτό το θέμα που έχω κάνει, εδώ θα βρείς μαζεμένα πολλά ελληνικά guild, άμα δεις κάποιο που να σε ενδιαφέρει μπορείς να κανεις PM στον υπεύθυνο και να τον ρωτήσεις άμα θα σε δεχτούνε.

Σου εύχομαι καλή τύχη με την αναζήτηση σου.
  4. George.102
    Γεια σου φιλε μου!!!! Ειμαι wow player απο το WTLK και λογω υποχρεωσεων εχασα ολο το Cataclysm και λιγο την αρχη του Pandaria.Θελω να ξεκινησω σε μια ελληνικη guild να εχω ενα χαρακτηρα καθως εχω ηδη μερικους αλτς μονο π τους εχω σε διαφορετικους server και παιζω με την παρεα μ.Απλως θελω να εχω ενα χαρακτηρα σε μια competitive ελληνικη guild.Αν δεχτεις, θα ηθελα να μου πεις τι χρειαζεται η guild σου η τι χρειαζεται σε class κυριως,δλδ π εχει ελλειψεις. Ξερω σχεδον ολες τις κλασσεις εκτος απο rogue,warrior και monk. Θα ειναι ο πρωτος μ χαρακτηρας στο realm οποτε θα θελω βοηθεια οχι τοσο στο λεβελινγκ αλλα στα professions.Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:50.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17