Επιστροφή   WorldofWarcraft.GR Forums > Λίστα Μελών

Rivedel is on a distinguished road

Rivedel Rivedel είναι offline

Μαχητής

Μηνύματα Επισκεπτών

Προβολή Μηνυμάτων Επισκεπτών 1 έως 7 από 7
  1. dimitris77
    τι ειναι το loggaroume στο forum..?? εγώ το log το ξέρω ως ημερολόγιο ... log in..εισέρχομαι, loggaroume???
  2. dimitris77
    ωραία , βγάζει 2 μπάρες πάνω απο την κανονική και αμα θέλει ο παίχτης εχει και 2 μικρότερες δεξιά σωστά? την πρώτη αριστερά που βγάζει δε θέλω να τη δουλεύω με το mouse αλλά αν γίνετε με το πληκτρολόγιο...χαχαχαχα...... το ψάχνω στο menou και δε το βρίσκω
  3. dimitris77
    rivedel καλημέρα, θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να κάνω χρίση στην δεύτερη action bar (εννοώ την απο επάνω απο την κεντρική) ....απο το πληκτρολόγιο ?? στο key bindings δε το βρίσκω..
  4. dimitris77
    είμαι μικρούλης ακόμα αλλά ανεβαίνω απειλητικά..!!
  5. dimitris77
  6. dimitris77
    καλησπέρα rivedel , είμαι στα 90 λβλ και έχω gia specialization to assassination και είναι τρομερός..... αν υπάρχει τρόπος να ανεβεί γρήγορα η ενέργεια δε νομίζω να υπάρχει αντίπαλος που να τον ρίξει εύκολα κάτω ιδίως στο man to man.... είναι πολύ δυνατός στα dps toy.... χρησιμοποιώ και το slice και το rupture και τρέχει πιο πολύ η ενέργεια και όταν ενεργοπιουνται και τα trinket εκεί να δεις τι γίνετε...χαχαχαχαχα είναι άδικο στον rogue mono 120 energy....xaxaxaxa ti les?? επίσης να πω ένα ευχαριστώ σε όλους εσάς του forum γιατί είχα πολλά κενά και έμαθα αρκετά ώστε να το χαίρομαι καλύτερα .
  7. dimitris77
    rivedel kalispera, θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει καποιος τρόπος να αυξάνετε η ενέργεια του rogue πολύ γριγορα

Περί Εμού

• Περί Rivedel
    Προσωπικά στοιχεία
    Ιδιωτικός υπάλληλος
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Επάγγελμα
    Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης Η/Υ
  • Υπογραφή

Φτάσε όπου δεν μπορείς...

Στατιστικά

Συνολικά μηνύματα
Μηνύματα Επισκεπτών
Γενικές Πληροφορίες
  • Τελευταία Δραστηριότητα: 04-08-14 14:47
  • Έχω προτείνει: 0

Φίλοι

Προβολή Φίλων 1 έως 3 από 3

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:39.

Σύστημα Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
WorldofWarcraft.GR (c) 2004-2011

Blizzard

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25